Mūsu pakalpojumi

Dzinēju remonts

Kvalitatīva dzinēju diagnostika un remonts.

Degvielas padeve

Karburatoru un droseļvārstu diagnostika un remonts. Ļoti svarīģi, jebkuram motociklam ir degmaisjuma sagatavošanas process, kurš sastāv no degvielas un gaisa. Šo procesu, ja jums ir karburatoru sistēma, kontrole pats karburators, līdz ar to viņām jabūt tīram un pareizi pielagotam dzinējam. Savlaicīga apkope un tehniska diagnostika, palīdz uzturēt jūsu moci uz ceļa. Tiem kam ir inžektoru sistēma, no vienas puses daudz vienkaršāk noteikt kur ir problēma ar iesmidzināšanu, jo ir diagnostika ar datoru, bet tomēr daudz sarežģītak, neka karburatoru. Inžektoru sistēmai ir daudz sensoru un vadus ar vadības bloku, līdz ar to doties uz ceļu, kur nav specializētu motoservisu ar diagnostiku, ir iespēja palikt uz ceļa ar salauztu moci. Šiņī gadījumā jaņem līdzi diagnostiku un jābūt sev par mehaniku, tas jau cits stāts…. MOTOLIFE piedāva gan tehnisku (mehanisku) gan ar datora palidzību diagnostiku degvielas sistēmai, lai būtu parliecinātam un nepalikt uz ceļa bēz strādājoša motocikla.

Apkopes daļas

MOTOLIFE piedāva kvalitatīvu apkopi un motocikla uzturēšanu sezonas un ārpus sezona laikā!!! Lai jebkurš motocikls kalpotu jums īlģi un lai remonta darbi būtu pec plāna, pēc motocikla tipa un ekspluatācijas apstakliem, nepieciešama kvalitatīva apkope. Savlaicīga apkope – ekonome ne tikai naudu kabatā, bet arī jus paliekat pie laba noskaņojuma ceļā!! Mēs izmantojam tikai oriģinalus vai ļoti tūvu pec kvalitātes rezerves daļas un materiālus: MOTUL, HIFLO, Brembo, K&N, Denso, NGK, DID…!!

Dakšu un amortizatoru remonts

Dakša mociklam ne tikai vien parastais ammortizators, vai piekāres sastavadaļa, bet it īpaši sporta motocikliem, gālvenais motocikla gan bremzēšanas un vadības elements! Ļoti svarīģi, lai dakša ne tikai netecētu caur blīvslēgiem un negrāb uz nelidziniem, bet pareizi pielagota pie katra cilvēka kas vada tieši šo motociklu. Mēs piedāvājam jums ne tikai nomainīt remkomplektu un eļļu, bet arī professionāli pielagot dakšu un aizmugurējo ammortizatoru tieši pec jūsu svara uz jūsu motocikla.

Diagnostika

Motocikla diagnostika – tas nav tikai mehanika testa izbrauciens un pēc tā spriest par motocikla tehnisko stāvokli. Musdienigiem motocikliem ir OBM vai ražotāja līgzda, ar kuru palidzību var pieslegt un ne tikai nolāsīt kļūdas, bet var redzēt datus, kas palīdz saprast motocikla motora uzvedību un arī tieši par motocikla elektroniku kopumā. Mūsu kompanija izmanto diagnostiku HealTech, BMW Diag, SUZUKI, YAMAHA, HONDA, KAWASAKI.

Tūnings

Uz augšu