Kvadracikli

KAS IR STELS

Uzņēmuma vēsture – tā nav tikai zīmola vēsture, tā ir cilvēku un to ideju vēsture. 1990.g. vidū radās tiem laikiem neparasta doma: izveidot nedārgu, pieejamu, stilīgu, divriteni pieagušajiem, jaunatnei un bērniem.

Šīs idejas realizācijas rezultātā 1996.g. tika reģistrēts uzņēmums “Velomotors” un zīmols “STELS”, un tikta uzsākta produkcijas ražošana un realizācija Krievijā. Jau 2003. gadā tika atvērta pirmā sava rūpnīca, 2006. uzcelta otra rūpnīca un beidzot 2008. gadā izglābta no izputēšanas un izpostīšanas senā velorūpnīca kas kādreiz ražoja populāros divriteņus “Desna”.

Mototehnikas ražošanas uzsākšana

Svaigas tendences un tirgus pieprasījums pamudināja uzņēmumu sākt darbību principiāli jaunā sfērā – moto tehnikas ražošana. 2009. gada jūlijā, Žukovska motovelorūpnīcā tika organizēta pirmo moto visurgājēju ražošana. 2010. gadā klāt nāca skūteru un motociklu ražošana, bet vēl pēc četriem gadiem sniega motociklu un kvadraciklu ražošana.

STELS panākumus nodrošināja plašs modeļu klāsts, augsta produkcijas kvalitāte, pieejama cena un ātra reakcija uz jaunām tirgus vajadzībām. Tas ļāva zīmolam kļūt atpazīstamam daudzos tirgos gan Eiropā gan ārpus tās. Uzņēmums tagad tas ir profesionālu kolektīvs ar daudzu gadu pieredzi, trīs modernas rūpnīcas, konstruktoru un dizaineru birojs.

Velomotors šodien

Uzņēmumu grupa “Velomotors” — ir lielākais kvadraciklu, sniega motociklu un velosipēdu ražotājs Eiropas kontinentā.

2000  darbinieki    ||    3 rūpnīcas    ||    120000m2  ražošanas platība

1873.Vecākās rūpnīcas dibināšanas gads